Scroll down

No-code платформа

Створіть no-code компанію, в якій кожен співробітник зможе автоматизувати робочі процеси за лічені хвилини

Що таке No-code?

No-code розробка – це підхід, який дає змогу програмістам та нетехнічним користувачам створювати застосунки за допомогою візуального моделювання й налаштування готових процесів чи шаблонів. Використання no-code прискорює розробку застосунків та задовольняє потребу в автоматизації робочих процесів і створенні спеціалізованого ПЗ швидше, ніж за звичайного написання коду за допомогою традиційних підходів до кодування. No-code дає змогу кожному співробітнику створювати застосунки без навичок програмування. Це, у свою чергу, допомагає бізнесу прискорюватися, швидко адаптувати бізнес-процеси до змін ринку, підвищувати задоволеність клієнтів та співробітників і розвиватися.
Вам цікаво, чи можна взагалі відмовитися від написання коду? Для кінцевих користувачів відповідь – «так», оскільки кожен, хто користується платформою, використовує код, просто клікаючи, прокручуючи і перетягуючи елементи візуального інтерфейсу.
Простіше кажучи, no-code – це візуальний посередник між платформою для програмування та кінцевими користувачами, за допомогою якого вони можуть створювати й налаштовувати зовнішній вигляд програмного забезпечення без використання самого коду.

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ ПРО МОЖЛИВОСТІ no-code

No-code платформа для розробки:
5 основних причин вибрати no-code

Сьогодні no-code платформи відтісняють традиційні методи розробки на задній план. Це альтернативні технології, які допомагають створювати гнучкі спеціалізовані рішення та водночас скорочують час виведення продукту на ринок до 10 і більше разів, згідно зі звітом Terrasoft «Ринок low-code/no-code: стан та перспективи».
Давайте детальніше з’ясуємо, чому варто вибрати no-code платформу:
РОЗУМНЕ ВИКОРИСТАННЯ РЕСУРСІВ КОМПАНІЇ

За даними аналітичної компанії Gartner, до 2022 року попит на розробку застосунків у п'ять разів перевищить можливості ІТ-індустрії. Вже нині більша частина ІТ-бюджету підприємств зазвичай витрачається на обслуговування застарілих систем, через що залишається мало ресурсів для інновацій та розробки нових застосунків або процесів. No-code платформи дають змогу будь-якому користувачеві без ІТ-навичок швидко створювати нові застосунки без участі ІТ-відділу. Отже, бізнес-користувачі набувають нових навичок та інструментів, отримуючи водночас можливість автоматизувати та адаптувати робочі процеси під свої конкретні потреби.

ЛЕГКЕ НАЛАШТУВАННЯ ЗАСТОСУНКІВ

No-code не потребує великого досвіду в сфері програмування, що допомагає скоротити нестачу ІТ-фахівців, з чим стикаються багато компаній, не збільшуючи штат програмістів. No-code платформи також дають змогу бізнес-користувачам розробляти застосунки без залучення ІТ-фахівців, що скорочує навантаження на ІТ-підрозділи та економить дорогі ресурси.

ПРИСКОРЕНА РОЗРОБКА І ДОСТАВКА ЗАСТОСУНКІВ

У міру того, як організації проводять цифрову трансформацію, вони стають орієнтованими на програмне забезпечення. І якщо раніше багато хто наймав розробників для ручного написання програмного забезпечення, no-code руйнує цей шаблон. Сьогодні як ІТ-керівники, так і бізнес-лідери усвідомлюють, що повна відмова від класичного програмування приведе до більш швидких та успішних результатів. Багатий набір візуальних редакторів, а також екосистема готових до використання фрагментів коду, шаблонів форм, вбудованих конекторів тощо допомагають швидко розгортати нові застосунки за допомогою команд, учасники яких не мають навичок програмування.

ПІДТРИМКА ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ

Пандемія, карантин, умови віддаленої роботи та пов'язані з цим наслідки змусили організації швидко переосмислити свої технологічні стратегії. Багато компаній зробили 10-річний ривок у своїй цифровій трансформації. У відповідь на безпрецедентні виклики нашого часу організації автоматизували свої бізнес-процеси з нуля або скорегували їх у короткий термін, щоб залишатися на плаву та підтримувати своїх співробітників і клієнтів. No-code платформи надають організаціям базові технології для безперервного впровадження інновацій та прискореної адаптації до умов ринку, що постійно змінюються.

ВИСОКИЙ РІВЕНЬ БЕЗПЕКИ

No-code платформи надають користувачам важливі функції для підтримки безпеки застосунків, такі як інструменти адміністрування, контроль доступу та оцінювання загроз. Таким чином, авторизовані користувачі можуть налаштовувати та контролювати безпеку системи в будь-який час. Навіть більше, no-code платформи використовують найкращі галузеві практики, щоб гарантувати безпеку і конфіденційність даних, які зберігаються, підтримуючи їх як на рівні застосунків і мережі, так і на рівні фізичного доступу.

NO-CODE VS LOW-CODE

Різниця між no-code та low-code платформами в розробці здебільшого залежить від трьох взаємопов'язаних моментів:
  • Навички програмування. Працювати з no-code платформою можна без технічних знань, завдяки чому вона є доступною будь-якому кінцевому бізнес-користувачу. Для low-code інструментів потрібні розробники, що мають знання в сфері програмування та можуть працювати на платформі для підтримки й оптимізації процесу розробки.
  • Основна конструкція. На no-code платформі кінцевий користувач створює дизайн застосунку за допомогою drag-and-drop інструментів. Low-code рішення надають аналогічну модель розробки, але з більшою залежністю від коду для управління основною архітектурою застосунку.
  • Інтерфейс користувача. No-code платформа пропонує користувачеві попередньо встановлений UI, який спрощує розробку застосунків. Low-code платформи забезпечують більш гнучке налаштування інтерфейсу користувача, але завдяки більш детальній роботі з кодом.

СПРОБУЙТЕ
платформу CREATIO!

ТЕСТ-ДРАЙВ

No-code ФУНКЦІЇ

ІНСТРУМЕНТИ ВІЗУАЛЬНОГО МОДЕЛЮВАННЯ

Створення застосунків за допомогою візуальних редакторів та моделей відбувається швидше, ніж розробка з написанням коду. No-code оснащено інструментами візуальної розробки та вбудованими інструментами, які дають змогу надати будь-яку інформацію в такій формі, яка буде зрозумілою кожному – як бізнес-користувачу, так і розробнику.

ВБУДОВАНА ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ

Провідні low-code системи надають користувачам готові модулі та компоненти, що позбавляє від потреби створювати застосунок з нуля. Наприклад, деякі no-code платформи включають модулі для управління даними або модулі для застосунків, орієнтованих на клієнтів, наприклад, в додатках для управління послугами або процесами продажів.

DRAG-AND-DROP ІНТЕРФЕЙСИ

Кожна no-code платформа, що зарекомендувала себе, надає інтерфейс з функцією drag-and-drop. Це один із найкорисніших і найважливіших механізмів, який спрощує процес розробки. Під час створення застосунків цей інструмент буде корисний як розробникам, так і користувачам без навичок програмування.

МОЖЛИВІСТЬ ПОВТОРНОГО ВИКОРИСТАННЯ

Одним з основних аспектів no-code розробки є використання попередньо налаштованих модулів та функцій для застосунків. Ці модулі мають загальні базові функції, необхідні для різних застосунків, які можна використовувати багаторазово для швидкої розробки різних рішень. Дуже важливо, щоб low-code платформа давала змогу користувачам повторно використовувати готові або нещодавно розроблені модулі, плагіни та цілі застосунки для швидкої розробки необхідних застосунків.

КРОС-ПЛАТФОРМНА СУМІСНІСТЬ

No-code інструменти доступні з будь-якого пристрою та не потребують спеціального технічного обладнання. Навіть більше, їхня крос-платформна сумісність дає змогу створювати застосунки, які також можуть працювати на всіх основних платформах і пристроях.

МАСШТАБОВАНІСТЬ

No-code платформи забезпечують масштабованість. Вони дають змогу створювати нові застосунки, здатні впоратися зі збільшенням кількості клієнтів, зростанням бізнесу та іншими змінами у бізнес-стратегії і розвитку.

УПРАВЛІННЯ ЖИТТЄВИМ ЦИКЛОМ ЗАСТОСУНКУ

No-code спрощує кілька етапів життєвого циклу розробки ПЗ, таких як налагодження, тестування та розгортання. Крім цих переваг, користувачі отримують можливість доступу до інформації про створені застосунки та їхні розробки. Користувачі також можуть повернутися до попередніх версій системи, якщо це необхідно для поліпшення управління життєвим циклом застосунку.

ПЕРЕВАГИ NO-CODE

ЕКОНОМІЯ ВИТРАТ

No-code рішення допомагають знизити вартість розробки до 80%. Для роботи з no-code потрібно менше досвіду в програмуванні, ніж для традиційної розробки застосунків. Такий підхід дає змогу компенсувати нестачу ІТ-експертів, з чим стикаються багато компаній, без залучення додаткових ресурсів.

ВИСОКА ОПЕРАТИВНІСТЬ

Проста і швидка розробка за допомогою інструментів візуального моделювання дає можливість компаніям швидко адаптуватися до умов ринків, що постійно змінюються, та вимог клієнтів.

ЕКОНОМІЯ ЧАСУ

У середньому на розробку застосунку потрібно 4 місяці. Зі збільшенням швидкості трансформації бізнесу розробники шукають способи підвищення продуктивності та швидшої розробки застосунків. No-code платформа скорочує термін розробки додатків удвічі або навіть більше.

ПРИСКОРЕНІ ОПЕРАЦІЇ

У сучасних гібридних умовах роботи no-code платформа є ідеальним місцем взаємодії для офісних співробітників і тих, хто працює віддалено. Це дає змогу співробітникам працювати в єдиному ритмі, створюючи, запускаючи та обробляючи робочі процеси, не витрачаючи часу на з'ясування того, як працювати зі складними застосунками. Що допомагає скоротити кількість монотонних рутинних справ, які відволікають співробітників від важливих завдань зі створення нових продуктів і стратегій.

НАЙКРАЩІ ЗАСТОСУНКИ

Хоч би хто використовував no-code – розробники чи бізнес-користувачі, застосування цього підходу підвищує коефіцієнт успішності роботи застосунків. ІТ-фахівці можуть використовувати no-code, щоб створювати застосунки набагато швидше та отримувати миттєвий зворотний зв'язок, використовуючи переваги автоматичного тестування для подальшої оптимізації процесу. Користувачі без навичок програмування можуть створювати застосунки, добре знаючи, для чого вони їм потрібні та як вони хочуть їх використовувати.

ЗАДОВОЛЕННЯ ПОПИТІВ РИНКУ

No-code – це майбутнє. Компанії, які сьогодні впроваджують нові технології, – завжди на крок попереду. No-code платформа – незамінний інструмент для постійного вдосконалення, розширення присутності на ринку та пошуку нових способів взаємодії як зі співробітниками, так і з клієнтами.

НЕДОЛІКИ NO-CODE

Існує думка, що no-code платформи мають обмежені можливості для налаштування та масштабування, оскільки користувачі не мають повного доступу до no-code інструментів та написання коду. Це може призвести до деяких ризиків порушення безпеки, які ви не зможете контролювати зі свого боку. А також до порушення цілісності вашої системи безпеки як для платформи, так і для застосунків, що на ній працюють.
Щоб уникнути таких проблем, власники бізнесу повинні бути обережними, вибираючи no-code платформи. Коли ви використовуєте надійне рішення, безпеці вашої платформи нічого не загрожує, і ви можете використовувати всі переваги інноваційних технологій./b>.

ЩО МОЖНА СТВОРЮВАТИ ЗА ДОПОМОГОЮ NO-CODE ПЛАТФОРМ

Завдяки no-code платформі компанії мають змогу створювати повноцінні центри передового досвіду. Підбираючи команди, здатні створювати рішення, не маючи навичок програмування, компанії можуть прискорити використання технологічних інновацій, спростити розробку застосунків і автоматизацію процесів, а також сформувати культуру їхнього безперервного вдосконалення. Бізнес-користувачі можуть створювати процеси для завдань будь-якої складності, щоб автоматизувати операції у кількох відділах.
Компанії можуть використовувати внутрішню розробку no-code застосунків та розгортати нові рішення, щоб оптимізувати операційні й орієнтовані на клієнтів процеси компанії. Завдяки оптимізованим робочим процесам організації будуть зростати, підвищать свою стійкість та гнучкість.
Використовуючи технології no-code, компанії зможуть модернізувати свої застарілі системи, створювати нові та поліпшувати наявні процеси, створювати застосунки корпоративного рівня, легко змінювати рішення відповідно до потреб ринку чи бізнесу конкретних країн тощо.

НАВІЩО ВИКОРИСТОВУВАТИ CREATIO ДЛЯNO-CODE РОЗРОБКИ?

Рішення, створені Creatio на основі no-code технології, дають можливість будь-якому співробітнику створювати застосунки й автоматизувати робочі процеси без навичок програмування. Creatio пропонує складний підхід до розробки застосунків та автоматизації робочих процесів.
За такого підходу користувачеві для виконання основних функцій системи надаються попередньо сконфігуровані модулі, необхідні для декількох застосунків, і їх можна повторно використовувати для швидкої розробки різних рішень. Таким чином, користувачі можуть перепрофілювати готові або нещодавно розроблені модулі, плагіни та цілі застосунки для швидкого створення необхідних рішень.
No-code
FAQ
ХТО МОЖЕ ВИКОРИСТОВУВАТИ NO-CODE?
Будь-який співробітник, навіть без ІТ-навичок, може використовувати no-code для розробки власних застосунків. Інструменти візуального моделювання та інтуїтивно зрозуміле налаштування дають змогу будь-якому співробітнику створювати рішення для автоматизації своєї роботи.
ЩО ТАКЕ NO-CODE ІНСТРУМЕНТИ?
No-code інструменти дають змогу користувачам оптимізувати різноманітні процеси всередині компанії. Серед найпопулярніших з них – створення застосунків / вебсайтів, управління проєктами, автоматизація робочих процесів, побудова аналітики та процеси інтеграції.
NO-CODE – ЦЕ МАЙБУТНЄ?
No-code – основна тенденція наших днів. Та й не дивно, оскільки no-code платформи скорочують розрив між професійними програмістами і непрограмістами, максимізують продуктивність на робочому місці і значно скорочують час, необхідний для переходу від ідеї до застосунку, що повністю працює, і допомагають прискорити операції на робочому місці. Ці аспекти мають вирішальне значення для забезпечення безперервності бізнесу в «новій реальності», яку спричинила пандемія коронавірусу.
ЯК ПОЧАТИ?
Почніть з вибору безпечної та надійної no-code платформи. Працюючи на платформі, ви можете визначати процеси, які необхідно автоматизувати та оптимізувати, створювати застосунки для модернізації наявних процесів, налаштовувати застосунки відповідно до вимог клієнтів, створювати мобільні застосунки тощо.
ХТО ТАКІ «CITIZEN DEVELOPERS»?
«Citizen developer» – це експерт, який використовує no-code інструменти для створення нової послуги, робочого процесу або застосунку, хоча і не є розробником.