Skip to main content

Кейс Ringler: Автоматизація процесів страхової галузі за допомогою no-code платформи Creatio

Ringler — одна з найбільших американських компаній, яка займається врегулюванням страхових спорів, пов'язаних із тілесними ушкодженнями. Інноваційність — один із ключових пріоритетів компанії, що допомагає у забезпеченні максимального рівня об'єктивності та найкращого клієнтського сервісу. Читайте у нашому матеріалі, як цифрова трансформація дозволила компанії спростити роботу співробітників та покращити взаємодію з клієнтами, а також яку роль у цьому відіграла no-code платформа Creatio.

Про компанію

Ringler Associates — одна з найбільших та найстаріших американських організацій, яка займається врегулюванням спорів: команда зі 150 консультантів працює у 70 офісах по всій країні. Ringler використовує структуровані плани регулярних платежів за договором страхування разом з іншими фінансовими продуктами, а також безподаткові пільги для забезпечення вигідних умов для усіх сторін, які беруть участь у страхових спорах щодо отримання компенсацій у випадку тілесних ушкоджень.

Інновації для стимулювання росту

Для прискорення зростання асоціація Ringler потребувала рішення, яке дозволило б належним чином відслідковувати взаємодію з партнерами, обробляти вхідні звернення щодо страхових спорів, а також налагодити облікові процедури. Для цього компанія вирішила піти шляхом цифрової трансформації — оновити застаріле ПЗ та впровадити передові технології.

Масштабний проєкт вимагав суттєвих змін в IT-інфраструктурі, а саме заміни застарілих продуктів на сучасні рішення та перенесення даних у хмару. Такий підхід дозволив Ringler масштабуватися по мірі необхідності, керувати витратами на персонал, підтримувати найвищий рівень безпеки та забезпечити конфіденційність взаємодії з клієнтами та партнерами. Одним із інструментів для цифровізації бізнесу стала платформа Creatio — з її допомогою були реалізовані найважливіші ділянки проєкту.

Creatio як фундамент цифрової трасформації Ringler

Платформа Creatio стала єдиним середовищем, що об'єднало п'ять існуючих IT-систем Ringler, і дозволила автоматизувати всі необхідні операції. Серед них — управління продуктовими лінійками для структурованих розрахунків, робота з кейсами, взаємодія з компаніями зі страхування життя, розрахунок комісійних та обробка платежів.

Завдяки no-code інструментам Creatio співробітникам Ringler вдалося самостійно автоматизувати управління кейсами, враховуючи всі етапи врегулювання спорів: від першого звернення до продажу структурованого графіку страхових платежів. Нове звернення реєструється як окремий кейс. Система здійснює всі необхідні розрахунки для вибору найбільш підходящого продукту для конкретного клієнта і запускає бізнес-процес з розрахунку комісійних для всіх залучених сторін. Потім, за рахунок інтеграції з системою документообігу, Creatio формує індивідуальну пропозицію для замовника, при цьому всі дані доступні для аналізу завдяки інтеграції з Microsoft Power BI.

«Тепер, коли консультанти бажають дізнатись розмір своїх комісійних за конкретний продаж, вони можуть зробити це в Creatio, навіть якщо ці дані надходять з нашої облікової системи. Так само в Creatio відображаються і платежі з цієї системи», — розповів Бутч Ноултон, виконавчий віце-президент та IT-директор Ringler.

Дізнайтесь, як no-code технології Creatio допоможуть вам прискорити автоматизацію вашого бізнесу
Дізнатись більше
Завдяки гнучким технологіям та сумісності Creatio з іншими системами замовник зміг зберегти вже налагоджені процеси та отримав можливість додавати нові по мірі необхідності. Крім того, no-code інструменти платформи дозволили рідше залучати розробників до її налаштування та модифікації.
Витрати на розробку та реалізацію нового проєкту виявилися значно нижчими, оскільки ми почали з базових можливостей платформи. Creatio надає велику кількість інструментів для кастомізації, які дозволили створити індивідуальне рішення під наш бізнес. У результаті ми можемо самостійно керувати автоматизацією наших процесів.

Бутч Ноултон

Виконавчий віце-президент та IT-директор Ringler

Бутч Ноултон

Виконавчий віце-президент та IT-директор Ringler

Одним з найважливіших етапів проєкту стало налаштування доступів у Creatio, оскільки страхова галузь відрізняється високими вимогами до безпеки даних. Тепер кожен окремий офіс може отримати доступ лише до своїх даних і не має доступу до кейсів, клієнтів або фінансових показників інших офісів.

Незамінний помічник для впровадження інновацій

Ringler приділяє особливу увагу впровадженню передових технологій та долучає співробітників до культури безперервних інновацій, оскільки це надає додаткові можливості для підвищення якості обслуговування клієнтів і росту бізнесу. Платформа Creatio стала незамінним інструментом цифрової трансформації Ringler, допомагаючи перетворювати нові ідеї на ефективні процеси, одночасно прискорюючи розвиток компанії.
Технологічні рішення, які надав вендор, особлива увага до реалізації проєкту та ставлення до нас як до клієнта зробили нашу співпрацю з командою Creatio дуже комфортною.

Бутч Ноултон

Виконавчий віце-президент та IT-директор Ringler

Бутч Ноултон

Виконавчий віце-президент та IT-директор Ringler

Отримайте доступ до кейсу Ringler Associates у форматі PDF
Завантажити у форматі PDF