Skip to main content

Побудова національної координаційної платформи для управління інфраструктурними проєктами на базі Creatio

Національна координаційна платформа побудована на основі Creatio і служить цифровим хабом для формування, узгодження та обробки більш ніж 9000 проєктів, звернень та запитів, пов'язаних із транспортною інфраструктурою.

Ключові факти

40+

інфраструктурних компаній
підключено до системи

4000+

користувачів щоденно працюють у Creatio

Ключові результати

На 15% зросла ефективність координації проєктів протягом перших 30 днів
На 75% зменшилися витрати робочого часу на управління проєктами

Величезний прорив у розвитку інфраструктури Ізраїлю

Сучасна інфраструктура відіграє дуже важливу роль у соціально-економічному зростанні кожної країни. За минулі та в найближчі 10 років в Ізраїлі очікується найбільший в історії розвиток інфраструктури. Це підтверджується будівельними кранами, технікою та важким обладнанням, які розташовані по всій країні та працюють цілодобово, щоб здавати нові об'єкти в стислі терміни.
Сьогодні інвестиції Ізраїлю в інфраструктуру досягли $9,5 млрд. на рік (7,5% річного бюджету країни). Нарівні з іншими проєктами, вони спрямовані на будівництво принципово нової мережі легкорейкового транспорту та поїздів Гуш-Данського метрополітену, автомагістралей та залізниць, морських портів, водо- та газопроводів тощо.

Побудова цифрової інфраструктури — початок масштабних змін

Координація великомасштабних проєктів може стати справжнім викликом для такої маленької країни з обмеженими ресурсами, як Ізраїль. Будівництво інфраструктури передбачає залучення великою кількості пов'язаних організацій (чиновників, підрядників, інфраструктурних компаній та ін.), а успішна реалізація потребує тісної взаємодії всіх сторін. Кожен новий проєкт проходить кілька стадій узгодження із сервісними організаціями, такими як Israel Water Company або Israel Electric Corporation. Це пов’язано з тим, що у кожної з них можуть бути існуючі об'єкти або власні плани з розвитку конкретної місцевості. Крім схвалення сервісних компаній, всі проєкти потребують кількох затверджень на федеральному рівні, що може ще більше подовжити терміни узгодження. Раніше весь цей процес здійснювався вручну, що призводило до неефективної роботи з документами, непорозумінням та затримками, внаслідок чого реалізація проєкту займала більше часу
Щоб подолати ці труднощі, ізраїльський уряд створив спільне підприємство з кількох державних відомств – прем'єр-міністра, міністерства фінансів, а також міністерства транспорту та безпеки дорожнього руху. Спільний керівний комітет провів мозковий штурм, щоб знайти спосіб спростити координацію за допомогою єдиного цифрового майданчика. Вони доручили Netivei Israel, ізраїльській національній дорожній компанії (INRC), здійснити амбітний план пошуку вендора платформи, а також виконати її швидке налаштування і запуск в експлуатацію. Дослідивши ринок, INRC обрала no-code платформу Creatio в якості єдиного цифрового інструмента для управління національними інфраструктурними проєктами. Реалізацією зайнялася команда партнера Creatio в Ізраїлі — Proceed.

Національна координаційна платформа

На базі Creatio команда Proceed побудувала Національну координаційну платформу — інтерактивне рішення, що служить єдиним середовищем для взаємодії підприємців, менеджерів проєктів, інженерів та конструкторів. Система охоплює весь процес реалізації проєктів побудови транспортної інфраструктури: від початкового дослідження до реалізації, та враховує всі перешкоди, які можуть виникнути на етапі узгодження.
Creatio підходить для проєкту координації інфраструктури завдяки потужним інструментам, які доступні вже в коробковому рішенні. Це і автоматизований двигун процесів, і розширена CRM-функціональність. Що важливіше, Creatio — це гнучка low-code платформа, яка дозволяє швидко автоматизувати будь-яку бізнес-ідею

Орен Діга

провідний спеціаліст із CRM та BPM, Proceed

Національна координаційна платформа інтегрована з ізраїльськими картографічними сервісами. Користувачі можуть позначати місця, в яких вони зацікавлені, на карті і завантажувати список компаній зі спільними інтересами в певній географічній області. У цей момент Creatio автоматично генерує необхідні документи для кожної компанії, яка впливає прийняття рішення. Щойно всі документи будуть заповнені, система відправляє запит на необхідні затвердження уповноваженим особам.

Всі дані зберігаються в хмарі. Щоб отримати доступ до них, користувачу потрібно пройти двофакторну автентифікацію для захищеного входу. Creatio надає цілий набір інструментів для автоматичного розподілу прав доступу до системи, а також документує кожну зміну процесу. Завдяки цьому лідери проєкту можуть контролювати багатоетапний процес узгодження.

Додатково, INRC впровадила функціональність Service Creatio для управління внутрішніми сервісними запитами. Крім електронної пошти, чату та телефону, користувачі платформи можуть спілкуватися та отримувати допомогу через WhatsApp, Telegram та Facebook. Система перетворює повідомлення з цих інтегрованих каналів на звернення, а сервісна команда допомагає їх вирішити.

Вже через три місяці після запуску проєкту INRC перша з понад 300 компаній почала працювати в системі. Завдяки методології швидкого запуску, ще 40 компаній перейшли на Національну координаційну платформу протягом наступних двох років. Для комфортного та швидкого освоєння нового інструмента INRC створила власний освітній центр та випустила десять навчальних відеороликів про функціональність системи.

Впровадження такої платформи відповідає нагальній потребі в цифрових та більш прозорих процесах. Впровадження Creatio в повній хмарній конфігурації було реалізовано з використанням Agile-методологій, що дозволило запуститисся всього за кілька місяців з ефективним MVP

Ілона Бродман

IT-директор, Netivei Israel

Спрощення координації проєктів для покращення результатів

Національна координаційна платформа спростила управління інфраструктурними проєктами. Автоматизація багаторівневого процесу узгодження забезпечила прозорість усіх етапів проєкту. Усі зацікавлені особи працюють одночасно у спільному середовищі, мають єдине джерело достовірної інформації та можуть приймати рішення на основі цих даних. Цифровізація процесів усунула громіздку паперову роботу, бюрократичні перешкоди та допомогла налагодити комунікацію між командами. Інфраструктурні компанії не лише оптимізують ресурси, а й скорочують терміни будівництва за допомогою Creatio. Платформа зарекомендувала себе як ефективний інструмент для продуктивної співпраці між компаніями та державними органами, які здійснюють нагляд за інфраструктурними проєктами.
Очікується, що незабаром система буде прийнята усією місцевою владою та ключовими ізраїльськими компаніями. INRC безперервно працює над удосконаленням платформи, щоб забезпечити максимальну ефективність координації проєктів. У майбутньому планується запустити державне управління SLA та автоматичну пріоритезацію проєктів на основі заданих критеріїв. Команда також працює над інтеграцією Creatio з державною сервісною платформою, розробкою напівавтоматичного механізму узгодження, а також над підключенням технологій машинного навчання для прогнозування часу на координацію.
Рішення ізраїльського уряду обрати Creatio для створення національної системи координації інфраструктурних робіт — правильне та своєчасне. Безперечно, цифровізація значною мірою сприяє прискоренню складних процесів. Зрештою, всі, від уряду до громадян, отримують вигоду від ефективної координації і, відповідно, швидкого будівництва інфраструктури

Нір Рон,

менеджер з продукту, Національна координаційна платформа, Netivei Israel

Дізнайтеся більше про можливості Creatio, спробував безкоштовну 14-денну версію платформи
Тест-драйв