Skip to main content

Один з найбільших постачальників
IT-послуг у Південно-Східній
Європі вдосконалює процеси
продажів за допомогою Creatio

Про компанію

ASEE (Asseco ASEE) — найбільший оператор у Південно-Східній Європі за виручкою від продажу свого програмного забезпечення та IT-послуг, а також провідний гравець у банківській сфері. Компанія створена в результаті об’єднання досвіду, знань та рішень провідних IT-компаній великого сегменту з європейського регіону та Туреччини.

ASEE є частиною Asseco Group, яка входить до десятки провідних постачальників програмного забезпечення в Європі, а також працює в Ізраїлі, США, Канаді, Африці та Японії. Акції компаній Asseco Group котируються на Варшавській та Тель-Авівській фондових біржах, а також на американському NASDAQ Global Markets.

Ключові факти

Понад 3 400 співробітників
ASEE Group працюють
у 23 країнах світу

Понад 10 з 15 найбільших
банків
Південно-Східної
Європи — клієнти ASEE

Акції ASEE Group
представлені на
Варшавській фондовій
біржі з 2009 року

Ключові Результати

Поліпшено роботу з контрагентами
Підвищено ефективність процесів продажів у масштабах усієї компанії
Прискорено запуск інновацій

Початок шляху безперервної
трансформації продажів

У міру стрімкого розвитку технологій дедалі більше великих компаній замислюються про запровадження рішень, здатних прискорити розвиток найкращих бізнес-практик. Як постачальник програмного забезпечення, ASEE вважає цифрову трансформацію стратегічним вектором. Тому, як тільки в компанії усвідомили, що їхнє поточне CRM-рішення застаріло і більше не може підтримувати необхідний рівень автоматизації продажів та операційної ефективності, керівництво вирішило стати на шлях цифрової трансформації.

Для кожної компанії вкрай важливо розробити стратегію цифрової трансформації, яка прокладе шлях від поточних перспектив бізнесу до майбутніх довгострокових цілей. Не хаотично, а комплексно. Потрібно пройти цей шлях повністю, а не просто зробити кілька кроків.

Раніше ASEE використовувала on-site рішення від відомого гравця CRM-ринку. Однак, обираючи між оновленням існуючої системи та переходом на нового постачальника, компанія обрала останнє. Основною причиною змін стала гнучкість, яку могло запропонувати більш сучасне ПЗ. ASEE потребувала рішення, яке дозволило б звести до мінімуму зусилля з розробки та легко масштабуватися. Ідеальним варіантом для компанії стало поєднання хмарних рішень та no-code технологій Creatio.

Ми точно знали, що нам потрібно з погляду бізнесу. Ми шукали просте у використанні рішення, яке не сильно залежало б від розробників і могло адаптуватися в міру нашого зростання. У попередній системі нам доводилося практично переписувати код, щоб змінити один маленький елемент. Якби ми вирішили щось покращити, то це зайняло б не кілька місяців, а кілька років.

Безліч
географій —
одна платформа

ASEE прагне встановити єдиний підхід серед компаній групи з різними культурними та технологічними особливостями. Група швидко масштабується, інвестуючи у нові напрямки бізнесу та технології. Одним із завдань проєкту було вбудувати цю складну зростаючу екосистему в єдину платформу. Реалізацією зайнявся партнер Creatio Optingo.
Цей проєкт був для нас дуже цікавим. По-перше, ми працювали з IT-лідером і хотіли відповідати його найвищим стандартам. Іншим чинником стала складність процесів компанії. Ми успішно впровадили рішення разом із командою ASEE, оскільки працювали як справжні партнери.

За допомогою Sales Creatio та no-code інструментів платформи Optingo побудувала комплексні процеси управління продажами для команди ASEE. Тепер менеджери мають доступ до портрета кожного клієнта 360° із повною історією спілкування, що дозволяє краще розуміти потреби замовників та ефективніше взаємодіяти з ними. Також завдяки підказкам системи про необхідні дії команда може прискорити просування лідів та продажів етапами воронки.

No-code автоматизація
процесів будь-якої складності

Працюючи в 23 країнах світу, ASEE має досить складну організаційну структуру, яка складається з безлічі бізнес-підрозділів. Кожен з них має свій центр прибутку та закріплених користувачів. Ця структура перенесена в Creatio шляхом налаштування прав доступу — таким чином кожен працівник працює з клієнтами та продажами, закріпленими за його підрозділом. Також у Creatio створені спеціальні процеси, які дозволяють керувати спільними продажами. Коли один підрозділ реалізує продукт, створений іншим, система автоматично розраховує комісію для обох сторін та розподіляє кошти згідно з політикою ASEE.

Ще одне рішення розроблено спеціально для ASEE, щоб допомогти компанії планувати наступні кроки в бізнесі.

Крім використання вбудованих інструментів прогнозування, члени ради директорів та менеджери центрів прибутку можуть розраховувати ймовірність укладання угод на основі заданих критеріїв. Creatio дозволяє коригувати автоматично розраховані дані, змінюючи суму продажів за періодами.

Фінансова звітність ASEE суворо регулюється у зв’язку з реєстрацією компанії на біржі. Аналітичні інструменти Creatio допомагають компанії відстежувати положення потенційних клієнтів у воронці продажів та продуктивність команди. Крім того, завдяки інтеграції із системою фінансового контролю Tagetik компанія може передавати дані з Creatio безпосередньо до Tagetik і створювати точні та своєчасні звіти для фондової біржі.

Розширення можливостей бізнес-користувачів та посилення організації

Сотні користувачів в ASEE щодня використовують Creatio для виконання безлічі завдань та створення рішень, які найкраще підходять для організації. Широкі можливості налаштування UI, хмарне середовище та швидке підключення користувачів по всій організації дозволяють ASEE впроваджувати інновації та трансформуватися. При цьому навіть у процесі змін демонструється виняткова ефективність продажів. Завдяки no-code платформі компанія може повністю зосередитися на задоволенні клієнтських та бізнес-потреб, що сприятиме досягненню лідерства.
Платформа Creatio допомагає нам бути більш гнучкими та легко масштабуватися у міру зростання нашої компанії. Використовуючи no-code технології платформи, ми навчаємо наших бізнес-аналітиків самостійно будувати процеси. Це інструмент не тільки для програмістів — бізнес-користувачі також роблять свій внесок у розробку IT-рішень. Завдяки Creatio ми значно прискорили запуск інновацій.
Дізнайтеся, як no-code платформа може допомогти вашому бізнесу прискоритися
Дізнатися більше

Про компанію Optingo

Optingo спеціалізується та розвиває компетенції в B2B CRM, включаючи маркетинг, продаж та сервіс. Місія компанії — допомагати своїм клієнтам досягти бізнес-цілей за допомогою цифрової трансформації та покращення процесів взаємодії з клієнтами, а це є результатом успішного впровадження провідних CRM-рішень.