Skip to main content

Кейс Vynova:

провідний постачальник сировини прискорює реалізацію go-to-market стратегії за допомогою no-code платформи Creatio

Vynova — провідна європейська компанія, яка спеціалізується на виготовленні ПВХ та хлорно-лужної продукції. Компанія має виробничі потужності в п’яти країнах і налічує понад 1250 співробітників, а її річний обіг складає 1,3 мільярда євро. Продукція Vynova необхідна для виробництва багатьох промислових і споживчих товарів, які покращують якість життя.

Vynova — провідна європейська компанія, яка спеціалізується на виготовленні ПВХ та хлорно-лужної продукції. Компанія має виробничі потужності в п’яти країнах і налічує понад 1250 співробітників, а її річний обіг складає 1,3 мільярда євро. Продукція Vynova необхідна для виробництва багатьох промислових і споживчих товарів, які покращують якість життя.

КЛЮЧОВІ ФАКТИ

Компанія заснована в 2015 році і відтоді демонструє вражаюче зростання
У 2021 році Vynova отримала Gold Rating від EcoVadis за свої зусилля щодо сталого розвитку
Виробничі майданчики знаходяться в Бельгії, Німеччині, Франції, Нідерландах та Великій Британії

КЛЮЧОВІ РЕЗУЛЬТАТИ

ЗБІЛЬШЕНО

коефіцієнт конверсії лідів

ПРИСКОРЕНО

процеси продажів завдяки інтелектуальним інструментам аналітики та планування

ПІДВИЩЕНО

операційну ефективність та поліпшено взаємодію між командами

ПІДСИЛЕННЯ ІТ-ІНФРАСТРУКТУРИ

Раніше IT-інфраструктура Vynova складалася з непов’язаних між собою застосунків, що не дозволяло відстежувати всю історію взаємодії з клієнтами. Компанія хотіла об’єднати роботу продажів і маркетингу та оснастити їх інструментами, які б допомогли покращити співпрацю між відділами та взаємодію з клієнтами, щоб забезпечити високоякісний клієнтський досвід.

Рішенням стала no-code платформа Creatio для автоматизації процесів і CRM. Відкритий API забезпечив безшовну взаємодію різних програм і узгодженість даних, а гнучкі no-code можливості посприяли гармонізації та масштабній автоматизації процесів.

ЄДИНА IT-ЕКОСИСТЕМА ЯК СПОСІБ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ КРАЩОГО ДОСВІДУ

Впровадженням платформи займався партнер Creatio Evoqia. No-code архітектура та зручний інтерфейс Creatio забезпечили швидке розгортання та легке і широке опанування платформи. Evoqia виконала інтеграцію даних з поточними програмами, зокрема, поєднала Creatio з ERP-рішенням компанії для безперебійного управління контрагентами, а також із застосунком Qlick Sense для розширеної звітності.

Крім того, Creatio інтегровано із системою документообігу та інструментами для спільної роботи. Завдяки цьому співробітникам Vynova більше не потрібно використовувати сотні електронних таблиць — усі дані легко доступні в єдиному інтерфейсі. «Поєднання ERP-, CRM- та BI- інструментів дозволяє отримати дані, яких ми ніколи до цього не мали. Усе добре структуровано, і ми знаємо, що і де знаходиться», — поділився Фабріс Колін, менеджер із цифрової трансформації комерційного відділу, Vynova.

Використання декількох програм часто призводить до фрагментованих або дубльованих даних. Тому Evoqia налаштувала в Creatio комплексний процес управління майстер-даними у межах всієї компанії з метою забезпечити узгодженість використовуваної інформації. Кожен новий контрагент, доданий до системи, проходить кілька внутрішніх перевірок і потім синхронізується з ERP. Критичні інформаційні поля залишаються заблокованими для більшості користувачів системи. Щоразу, коли їм потрібно внести зміни (наприклад, змінити ПДВ або умови оплати), користувачі надсилають запит команді з управління майстер-даними.

ЄДИНЕ ВІКНО ДЛЯ БАГАТЬОХ БІЗНЕС-ПОТРЕБ

Кожна команда з продажів Vynova відповідає за свою продуктову лінійку та має окремий робочий простір у системі для упорядкування своїх записів. Побудовані наскрізні процеси управління продажами включають усі етапи: від залучення до укладання договору. Для відслідковування цінових угод Vynova налаштувала модуль управління комерційними пропозиціями. Система створює цінову пропозицію для кожного конкретного продажу, відправляє її на внутрішнє затвердження, а потім автоматично створює PDF-файл, який надсилається на email клієнта. Після затвердження вартості клієнтом сервісна команда отримує сповіщення про нову угоду та створює рахунок-фактуру в ERP.

Також компанія використовує Marketing Creatio для збільшення кількості потенційних покупців за допомогою персоналізованих кампаній. На додачу в системі автоматизовано роботу контакт-центру. За допомогою налаштувань єдиного вікна оператора сервісні команди ефективно управляють чергами й обробляють вхідні запити та скарги клієнтів.

Крім того, Vynova отримала набір інструментів для глибокої аналітики та ухвалення рішень на основі даних. Спільна робота маркетингу, продажів і обслуговування клієнтів дозволяє об’єднати зусилля команд для збільшення доходів та поліпшення клієнтського досвіду.

За допомогою Creatio ми перейшли від численних ручних операцій до підходу “єдиного вікна”, який дозволяє управляти лідами та продажами, генерувати комерційні пропозиції та обробляти запити клієнтів в одному місці в упорядкованому та структурованому вигляді.

Фабріс Колін

менеджер із цифрової трансформації комерційного відділу, Vynova.

ВИКОРИСТАННЯ ПЕРЕВАГ NO-CODE КАСТОМІЗАЦІЇ

Vynova часто отримує запити на заповнення анкет клієнтів або надання декларацій, які підтверджують походження сировини. Для спрощення процесу підготовки відповідей компанія створила спеціальний розділ у Creatio для управління анкетами та деклараціями. Коли клієнт надсилає запит про надання інформації, система створює новий запис, де користувач може обрати необхідний список документів з цифрового сховища. Потім бізнес-процес готує друковані версії відібраних документів, які надаються клієнту.

Компанія має профіль на Knowde — цифровому майданчику хімікатів, полімерів та інгредієнтів. Відвідувачі майданчика можуть попросити надати зразки продукції, щоб переконатися, що вона відповідає їхнім потребам. Інтеграція Creatio з Knowde допомагає збирати інформацію про потреби відвідувачів, перетворювати її на ліди та управляти цими запитами безпосередньо із системи. Індивідуально налаштований процес описує всі кроки, які необхідно виконати для організації доставки, з урахуванням вимог про надання зразків.

Логістика продуктів та зразків також управляється в Creatio. Транспортним компаніям відправляються запити разом із деталями доставки. Вони надсилають свої пропозиції, після чого Vynova вибирає перевізників для виконання доставки. Вся взаємодія між виробником та перевізниками відбувається у спеціально налаштованому партнерському порталі.

Завдяки гнучким no-code технологіям Creatio команда Vynova може самостійно створювати інтелектуальні рішення для потреб свого бізнесу. Однак запропоновані ідеї співробітників вимагають належної оркестрації. Для цього в системі створено окремий розділ під назвою «Let’s go digital», у якому співробітники можуть подавати свої ідеї щодо процесів, які потрібно цифровізувати. У разі схвалення ідеї, її реалізацією займається внутрішній центр компетенцій Vynova. Автор може відстежувати статус своєї ідеї та отримувати сповіщення, коли вона почне працювати.

Дізнавшись більше про продукт, я зрозумів, що багато налаштувань можу виконати самостійно. Creatio — це справжнє no-code рішення, яке дозволяє розробляти процеси людям без навичок програмування. Окрім CRM, Creatio — це платформа для автоматизації процесів і створення застосунків під вимоги вашого бізнесу.

Фабріс Колін

менеджер із цифрової трансформації комерційного відділу, Vynova

ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ЗА РАХУНОК РОЗУМНОЇ АВТОМАТИЗАЦІЇ

No-code платформа Creatio для автоматизації процесів і CRM стала драйвером зростання операційної ефективності Vynova. Технологічні інновації у відділах продажів, маркетингу та обслуговування клієнтів допомогли компанії зберегти конкурентну перевагу та виняткову ділову репутацію. Організація отримує справжню цінність від інструментів no-code розробки, оскільки вони дозволяють створювати застосунки, які відповідають поточним потребам компанії. У найближчому майбутньому Vynova прагне досягти масштабної автоматизації за рахунок постійного розгортання нових процесів.

Про Evoqia

Evoqia — це вмотивована та досвідчена команда, драйвером якої є цифровізація бізнес-процесів. Місією компанії є підтримка прибуткових та некомерційних організацій у подоланні викликів цифрової революції. Evoqia надає послуги, які охоплюють всі етапи роботи з клієнтами — від автоматизації маркетингу до обслуговування — і все це на основі провідних світових хмарних технологій. Компанія впроваджує максимально гнучкі платформи, які інтегруються в існуючі середовища клієнтів.

Дізнайтеся більше про можливості Creatio,

спробував безкоштовну 14-денну версію платформи
ТЕСТ-ДРАЙВ